Skip to main content

9 Haziran 2023

İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Programı’nın 7. yılında ödül kazananlar açıklandı

Kale Grubu’nun, sosyal girişimcilik ekosistemine destek vermek ve sosyal girişimcilerin yarattığı pozitif etkiyi çoğaltmak amacıyla hayata geçirdiği İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Programı’nın yedinci yılında ödül kazananlar açıklandı. Seçici Kurul’un 240 başvuru arasından yapılan değerlendirme sonucunda; Erken Aşama kategorisinde ‘Mimbiosis’, İleri Aşama kategorisinde ‘PoiLabs’, İş Birliği kategorisinde ‘SistersLab & adesso Turkey’, Gençlik kategorisinde ise ‘Milu’ ödül almaya hak kazandı.

Bülten

7 Haziran 2023

Kale Grubu sosyal girişimciler ve gençlerle dünyaya iyi bakmanın yollarını arıyor…

Kale Grubu, Kurucusu Dr. (h.c.) İbrahim Bodur’u anmak ve değerlerini geleceğe taşımak için düzenlediği ‘Hayata Değer Buluşması’nın ikincisini 8 Haziran’da Müze Gazhane’de gerçekleştirecek. Sosyal girişimcileri ve gençleri buluşturacak etkinlikte ilham verici oturumlar, çeşitli atölyeler ve deneyim alanları yer alacak.

Bülten

12 Ağustos 2022
6. İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödül Programı başvuruları başladı

Kale Grubu kurucusu merhum İbrahim Bodur’un değerlerini yaşatmak ve sosyal girişimcilik ekosistemini desteklemek amacıyla 2017 yılında hayata geçirilen İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödül Programı’nın altıncısı için başvurular başladı.

Bülten

03 Aralık 2021
Kale Grubu, beşinci yılını kutladığı İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödül Programı ile Türkiye’nin geleceğine umut olacak sosyal girişimcileri desteklemeye devam ediyor

Zeynep Bodur Okyay: “Gençlerin gelecek umutlarını yeşerten, kadınlara eşitlik, dezavantajlı bireylere fırsat veren, engelleri herkes için aşmayı ilke edinen, doğaya sahip çıkan, dünyasına kol kanat geren fikirleri Türkiye’nin geleceği için gündeme getirmeye kararlıyız…”

Bülten

12 Temmuz 2021
Kale Grubu’ndan sosyal girişimcilere çağrı

5. İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödülü başvuruları başladı

Bülten

04 Aralık 2020
Bu yıl 282 başvuru arasından İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödülleri’ni kazananlar açıklandı

Zeynep Bodur Okyay: “Yarınlar için bugünden ekosistem yatırımı yapıyoruz”

Bülten

15 Mayıs 2020
İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödülü başvuruları, 15 Mayıs’ta başlıyor

Kale Grubu, Ashoka Türkiye ortaklığı ile yeni nesil sosyal girişimcileri teşvik etmek amacıyla düzenlediği İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödülü başvuruları başlıyor.

Fotoğraf #1

Bülten

04 Aralık 2019
İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödülü geleceği şekillendiren değişim öncülerinin oldu

Kale Grubu’nun yeni nesil sosyal girişimcileri teşvik etmek amacıyla Ashoka Türkiye ortaklığında bu yıl üçüncüsünü düzenlediği İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödülü sahiplerini buldu. Erken Aşama kategorisinin kazananı “Tospaa Bilgisayarsız Kodlama Girişimi”, İleri Aşama kategorisinin kazananı “Toyi”, İş Birliği kategorisinin kazananı ise “Kodluyoruz” oldu.

Fotoğraf #1 | Fotoğraf #2 | Fotoğraf #3 | Fotoğraf #4 | Fotoğraf #5 | Fotoğraf #6 | Fotoğraf #7

Bülten

20 Haziran 2019
İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödülü üçüncü yılında başvuruları bekliyor

Kale Grubu’nun yeni nesil sosyal girişimcileri teşvik etmek amacıyla Ashoka Türkiye ortaklığında düzenlediği İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödülü için başvuru süreci başladı. Söz konusu ödül programına 29 Temmuz 2019’a kadar www.ibrahimbodurodulleri.com adresinden başvuru yapılabilecek.

Görsel #1

Bülten

5 Aralık 2018
İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödülü “Hayata Değer” katanların oldu

Kale Grubu’nun kurucusu İbrahim Bodur adına bu yıl ikincisi düzenlenen İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödülü sahiplerini buldu. Erken Aşama kategorisinin kazananı “Anlatan Eller”, İleri Aşama kategorisinin kazananı “E-Bursum”, İş Birliği kategorisinin kazananı ise “Türkiye’nin Kadın Balıkçıları” oldu.

Fotoğraf #1 | Fotoğraf #2

Bülten

Logolar

Skip to content